Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Rodinný dom v obci Lakšárska Nová Ves

Cena:
235 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Senica
Obec: Lakšárska Nová Ves
Ulica: Lakšárska Nová Ves
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 873 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: áno
ID inzerátu: 4926450
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom v známej, obľúbenej obci na Záhorí - Lakšárska Nová Ves.

Rodinný dom je priestranný, samostatne stojaci, kompletne podpivničený. Postavený bol v roku 1975. Dom je svojou veľkosťou možné využívať aj ako dvojgeneračný. Pozemok má výmeru 873 m2.

Dom je zdravý, suchý, ihneď obývateľný. Je možné kombinovať kúrenie plynom (zánovný kotol), alebo aj na pevné palivo. Voda je využívaná hlavne z vlastnej studne s pitnou vodou. Je možné využívať aj mestskú vodu. Je napojený na všetky inžinierske siete, okrem kanalizácie. Odpad je riešený veľkokapacitnou žumpou, ktorú stačí vyberať 2-3 krát za rok.

V suteréne sú 4 miestnosti – práčovňa, letná kuchynka, sklad na zaváraniny, malá dielnička.

V suteréne sa nachádza taktiež garáž pre 2 autá.

Prízemie – kuchyňa, veľká obývačka s jedálňou, ktorú je možné oddeliť ako ďalšiu izbu, samostatná spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC, komora.

Poschodie – 2 samostatné spálne (jednu je možné predeliť aj na 2 menšie), z jednej je výstup na veľkú loggiu, z druhej na terasu, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Nachádza sa tu aj samostatná menšia miestnosť, do ktorej je možnosť umiestniť kuchynskú linku, v prípade, ak sa bude dom využívať ako dvojgeneračný. Na poschodie vedie samostatné schodisko, takže v dome môžu pokojne bývať aj dve generácie bez toho, aby sa vzájomne rušili.

 

Dom je kompletne zariadený. V prípade záujmu možnosť ponechať všetko zariadenie. Ak by nový majiteľ mal záujem o prázdny – vyprataný dom, samozrejme sa dom vyprace.


Okolo domu je rozľahlý pozemok. Bez problémov je možné vybudovať na pozemku bazén, saunu, prípadne aj tenisový kurt. Na pozemku sa nachádza murovaný domček – hospodárska budova, kde je možné chovať zvieratá, alebo mu nájsť iné zaujímavé využitie (napr. vináreň, kutilská dielňa).

 

Táto ponuka je vhodná aj pre záhradkára, ktorý chce odísť od ruchu veľkomesta a rád si sám vypestuje svoje vlastné ovocie a zeleninu, alebo chovať domáce úžitkové zvieratá.

 

Rodinný dom sa nachádza na začiatku obce v tichej ulici. V obci sa nachádza občianska vybavenosť: základná škola s materskou školou, pohostinstvo, kostol, potraviny. Obec je známa aj ako obľúbená hubárska oblasť s možnosťou cykloturistiky, rybolovu alebo kúpania v blízkych Sekulských jazerách. Neďaleko sa nachádza obec Marianka, pútnické miesto – obec Šaštín Stráže, 15 min od okresného mesta Malacky a cca 45 min od Bratislavy.

 

Dom je bez tiarch, ihneď pripravený na predaj.

 

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať. Sme Vám kedykoľvek k dispozícii na obhliadku.

 

CENA: 235.000,- EUR

Cena vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá zahŕňa kvalitné realitné a právne služby spojené s prevodom nehnuteľnosti:

- vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie (zmluva o budúcej zmluve, rezervačná zmluva, zmluva o prevode vlastníctva bytu, návrh na vklad vlastníckych práv, prípadné dodatky, protokol o prevzatí a odovzdaní nehnuteľnosti...)

- notárske poplatky spojené s overovaním podpisov predávajúceho na zmluve o prevode vlastníctva bytu

- správny poplatok (kolok v hodnote 66,- EUR) spojený s návrhom na vklad vlastníckych práv

- zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom znalca, ktorý je akceptovaný všetkými bankami

Možnosť financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru. Ponúkame bezplatné stretnutie a poradenstvo s hypotekárnym špecialistom priamo u nás v kancelárii.

 

Kontakt:

NINO-REAL, s.r.o.,

Ing. Katarína Bajčeva,

0903 718 743

Našu kompletnú aktuálnu ponuku si môžete pozrieť na www.nino-real.sk

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Katarína Bajčeva
Telefón:0903 718 743
E-mail:bajceva-ZVNC-nino-real.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.